Aktualności

 Volite- jeden zabieg- efekt na 9 miesięcy

Mezoterapia, to nieodzowny element dbania o skórę, teraz nie musi oznaczać częstych wizyt w gabinecie lekarskim. Juvederm VOLITE to preparat silnie wpływający na poprawę gęstości i elastyczności skóry zaprojektowany tak, aby efekty zabiegu utrzymywały się ponad 9 miesięcy! Polecany do rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz grzbietów rąk.

Zastosowana w preparacie nowoczesna technologia sieciowania kwasu hialuronowego VYCROSS® delikatnie usuwa oznaki starzenia, podkreśla i poprawia rysy twarzy jednocześnie przywracając jędrność i witalność starzejącej się skórze.

 

Wskazania

  • Siateczka zmarszczek wynikająca z odwodnienia
  • Skóra przesuszona i wiotka
  • Odwodnienie skóry spowodowane ekspozycją na słońce

 

Efekty

  • Długotrwały wzrost poziomu nawilżenia skóry !!
  • Głęboka stymulacja
  • Wzrost poziomu gęstości i odżywienia
  • Poprawa jędrności i elastyczności
  • Odmłodzenie i rozjaśnienie
  • Gładkość skóry

Cena zabiegu:

Twarz 2ml- 2200  zł

Szyja , grzbiety rąk- 1300 zł

A co powiecie na zabieg Linerase?

Kolagen nowej generacji Linerase to terapia wykorzystywana w regeneracji skóry. Jest to obecnie jedyny wyróżniony prestiżową nagrodą Perły Dermatologii Estetycznej ateloKOLAGEN typu I w formie iniekcji, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała. Terapia została nagrodzona przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Preparat LINERASE tworzy optymalne warunki do odbudowy skóry właściwej i zawartych w niej włókien kolagenowych. Dzięki swojej bioaktywności intensywnie i wysoce skutecznie stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych.

Ilość zabiegów określana jest w trakcie wizyty, zaleca się wykonanie od 2 do 4 zabiegów. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zabieg składa się z trzech etapów i podczas jednego zabiegu preparat podaje w skórę twarzy, szyi, dekoltu i grzbietów rąk. Jak dokładnie przebiega?

I ETAP – czyli przygotowanie skóry do zabiegu- na kilkanaście minut pozostawia się na skórze maskę z retinolem, witaminą C i kwasem glikolowym, która zmiękcza i wygładza skórę

II ETAP – podanie preparatu Linerase w określone miejsca

III ETAP – maska łagodząca, nakładana na skórę bezpośrednio po aplikacji preparatu. Dzięki niej skóra szybciej się regeneruje, a widoczne po nakłuciach ślady szybciej znikają

Po zabiegu skóra staje się bardziej napięta, wygładzają się drobne zmarszczki, poprawia się jej sprężystość, a w efekcie po prostu wygląda młodziej.

Cena zabiegu:

Twarz, szyja, dekolt, grzbiety rąk- 950 zł

Twarz, szyja- 500 zł

Włosy na głowie rosną z prędkością ok. 0,3 mm na dobę, czyli ok. 1 cm na miesiąc 😲 Tempo ich wzrostu zależy od wielu czynników. Dziennie wypada z każdej głowy od 50 do 100 włosów.

Większa utrata włosów jest zjawiskiem niepokojącym i może prowadzić do ich przerzedzenia lub wyłysienia 👴

DR.CYJ Hair Filler to potężna dawka składników regenerujących i odżywiających skórę głowy. Dobrze sprawdza się w codziennej praktyce.
O zabiegu peptydowym DR.CYJ Hair Filler, możecie poczytać w najnowszym magazynie Kaleidoscope.

W dniach 23-25.11.2018  w Gdyni odbyła się X Konferencja Sekcji Dermatologii Estetycznej PTD 😊 Była to dla mnie kolejna okazja do pogłębiania wiedzy w zakresie zabiegów leczniczych, estetycznych, laseroterapii oraz leczenia ewentualnych powikłań 👩‍ Porządna dawka wiedzy i doświadczenia, dzięki którym jeszcze lepiej będę mogła Wam doradzać i pomagać

W listopadzie zapraszam na mezoterapię FILORGA HYDRA BOOSTER.

Czym jest mezoterapia igłowa Hydra Booster?

Hydra Booster to najnowszy produkt do mezoterapii igłowej będący połączeniem dwóch doskonałych produktów Laboratorium Filorga: NCTF 135-HA i FILORGA M-HA 18. Dzięki innowacyjnemu, unikatowemu składowi głęboko i długotrwale nawilża, ujędrnia oraz odmładza skórę.

NCTF 135 – HA to kompleks ponad 50 składników rewitalizujących skórę: witamin, kwasów nukleinowych, aminokwasów, minerałów, koenzymów, antyoksydantów oraz kwasu hialuronowego.
M-HA 18 to wolny kwas hialuronowy połączony z glicerolem, zapewniający głębokie nawilżenie od wewnątrz. M-HA 18 to ultra hydralifting, mikrowypełnienie, przywrócenie gęstości i wyjątkowo silne nawilżenie skóry.

Hydra Booster zapewnia skórze wszystko, czego potrzebuje:

głębokie i długotrwałe nawilżenie,
ujędrnienie,
rozświetlenie,
wygładzenie powierzchownych zmarszczek,
zmniejszenie porów.

Protokół zabiegowy

Efekty widać już po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania bardziej spektakularnych rezultatów zalecam wykonanie 3 zabiegów w odstępach miesięcznych.

W ostatni weekend września w Warszawie odbył się XVIII Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Była to okazja do pogłębiania swojej wiedzy oraz zapoznania się z najnowszymi trendami na rynku dermatologii estetycznej.

Polecam nowy preparat Prostrolane Inner B do modelowania ciała oraz twarzy (w szczególności w przypadku podwójnego podbródka i tzw. chomików).

Adres:

Chirurgia Jednego Dnia
Jacek Znajewski
ul. Bohaterów Września 1A
87-400 Golub-Dobrzyń

Adres:

Centrum Medyczne Anima

Olsztyn, ul. Jarocka 86 ( pierwsze piętro, gabinet nr 5)

 

 

 

 

Telefon: