Gabinet

 

Swoją praktykę w Golubiu-Dobrzyniu prowadzę od 2016 roku, wcześniej współpracowałam z Instytutem dr Ireny Eris na Wzgórzach Dylewskich oraz z Epi-Centrum Laser Clinic w Olsztynie, gdzie zdobyłam doświadczenie z zakresu dermatologii estetycznej oraz laseroterapii.

Ukończyłam studia medyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w Miejskim Szpitalu Zespolonym oraz jestem asystentem w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej w Olsztynie. Jestem autorką licznych prac naukowych z zakresu dermatologii oraz współautorką dwóch książek: „Dermatologia estetyczna” i „Dieta w chorobach skóry”. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach oraz kongresach naukowych. Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dbam przede wszystkim o poprawę jakości skóry oraz zachowanie naturalnego wyglądu swoich pacjentów.

Adres:

Chirurgia Jednego Dnia
Jacek Znajewski
ul. Bohaterów Września
87-400 Golub-Dobrzyń

Adres:

Centrum Medyczne

Olsztyn, ul. Jarocka 86 ( pierwsze piętro)

 

 

 

 

Telefon: