Gabinet

 

       Jestem specjalistą dermatologiem i wenerologiem oraz  lekarzem medycyny estetycznej. W 2012 roku ukończyłam studia medyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy. Szkolenie specjalizacyjne odbywałam w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej w Olsztynie. Obecnie pracuje jako asystent w Katedrze Dermatologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, gdzie prowadzę zajęcia dydaktyczne z  dermatologii i wenerologii ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz  English Division.  

     Jestem autorem i współautorem licznych prac naukowych z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej oraz współautorką książek: „Dermatologia estetyczna”, „Dieta w chorobach skóry”, „Dermatologia Interwencyjna” oraz „Mikrobiologia w dermatologii, wenerologii oraz w medycynie estetycznej i kosmetologii”.  Stale podnoszę  swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach oraz kongresach naukowych w Polsce i za granicą.  Jestem członkiem towarzystw naukowych m. in.: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz European Academy of Dermatology and Venerology.

   Prowadzę dwa własne gabinety w Olsztynie i Golubiu- Dobrzyniu, w których często dermatologia klasyczna spotyka się z estetyczną.   

   Oferuję swoim pacjentom  leczenie wszystkich chorób skóry zarówno u dorosłych jak i dzieci. Wykonuję także pełną gamę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii.

Adres:

Chirurgia Jednego Dnia
Jacek Znajewski
ul. Bohaterów Września 1A
87-400 Golub-Dobrzyń

Adres:

ul. Laszki 9/2a

10-687 Olsztyn

Telefon:

+48 788 925 156

+48 728 975 156

Copyright © 2018-2022 Gabinet Lekarski Aleksandra Znajewska-Pander Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt i wykonanie: WEBMETAMORFOZA